Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Ezreal


Rorschach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Warto

+ łatwe farmienie w lane

+ dobry poke

+ dodatkowy flash (możesz wziąć np bariere i ignite)

+ ult dobry do zainicjowania TF

+ łatwy wave clear

 

- papierowaty

- Jeden dobry cc i nie da rady uciec

K4QaiyA.gif

Opublikowano

Według mnie się nie opłaca. Może i jest mobilny, ale opiera się na skillshoot'ach. Nie lubię takich ADC. Jednak jak masz go kupić, to wypiszę Ci +.

 

+poke

+dodaje AS sojusznikowi

+escape

+mobilny

+łatwa farma

+AoE Ulti

+Dobry w TF

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngDziki__Wonsz

 

Da radę ugrać na vayne/cait, można carrować gre?

Jeśli cait będzie stała za minionkami to raczej nic nie zrobisz w lane gamie (bo twój głowny dmg w lane to Q), a ona będzie mogła cię spokojnie obijać.

Na vayne powinieneś dać radę.

 

Według mnie się nie opłaca. Może i jest mobilny, ale opiera się na skillshoot'ach. Nie lubię takich ADC. Jednak jak masz go kupić, to wypiszę Ci +.

 

+poke

+dodaje AS sojusznikowi

+escape

+mobilny

+łatwa farma

+AoE Ulti

+Dobry w TF

Teraz też może dać AS Sobie W+E(E odrazu spamujesz po kliknieciu W).

Jeśli ogarniasz SkillShoty to Ez jest op. Może gej, ale op xD

K4QaiyA.gif

Opublikowano

Na eza nie ma jakiegoś combo, wystarczy że zainicjujesz TFa ultem. Najlepiej jakbyś trafił enemy apc i adc.

Build(Ja go tak buduje):
Zaczynam2815914078292221221995.pngi potek na hp.
Pierwszy recall(Staram sie siedzieć na linii aż uzbieram):1691214078292221221995.png
Drugi Recall:8793114078292221221995.png ALBO 6635214078292231221995.png.
Potem składasz cały:1080514078292231221995.png, a jak marnujesz manę to:2982514078292231221995.png. (Jak według ciebie nie jesteś mobilny po drodze gdzieś kup buty)
Potem całe:5009114078292231221995.png.
W mid game powinieneś mieć TriForce i BT/Essence Reaver.
Potem składasz:6839914078292231221995.png.
Najprawdopodobniej Ostatni Ofensywny item: 8675314078292231221995.png
I na koniec:2963114078292241221995.png, bądź 3031414078292241221995.png (Najlepiej kupić GA, a jak będzie na CD to sprzedać i kupić Banshee i potem znowu GA jak zleci 5min)
A jeżeli enemy nie mają DMG'a i jedziecie ich jak chcecie to:7279414078292241221995.png albo 5752614078292241221995.png

No i oczywiście kiedy chcesz 3663514078294741221995.png. Ja zazwyczaj składam je po BF'ie.

Cały Build powinien wyglądać Tak (Lecz możesz sobie coś zmienic):1080514078292231221995.png // 2982514078292231221995.png3663514078294741221995.png5009114078292231221995.png8675314078292231221995.png6839914078292231221995.png2963114078292241221995.png // 3031414078292241221995.png // 7279414078292241221995.png // 5752614078292241221995.png

K4QaiyA.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...